Lot helikopterem Warszawa

Zapraszamy na pełne wrażeń i niecodziennych emocji loty śmigłowcem nad Warszawą. Wspaniała podniebna atrakcja polecana na szczególne okazje jak rocznica ślubu, prezent na urodziny lub zaręczyny. Organizujemy prywatne loty widokowe i wynajem helikoptera w Warszawie przez 365 dni w roku. Latanie śmigłowcem dostarcza tak silnych emocji, że jeszcze kilka dni po wylądowaniu nieustannie wracamy myślami do wspaniałych chwil w powietrzu. Procedura odpalania maszyny i moment startu sprawia, że czujemy się naprawdę wyjątkowo!
lot helikopterem Warszawa

Lot widokowy nad Warszawą


Organizujemy loty śmigłowcem z widokiem na panoramę Warszawy. Jest to ekskluzywna oferta na wyłączność dla maksymalnie 3 osób. Atrakcja polecana na szczególne okazje jak urodziny, rocznica ślubu, zaręczyny lub spontaniczny pomysł na prezent z realizacją w Warszawie (lotnisko Warszawa-Babice).

 • lot helikopterem z widokiem na panoramę Warszawy
 • wspaniała atrakcja polecana na szczególne okazje lub wyjątkowy prezent
 • ekskluzywna oferta na wyłączność dla 1, 2 lub 3 osób
 • lot helikopterem dla dwojga nad Warszawą
 • atrakcja najczęściej polecana jako lot widokowy dla dwojga lub prezent na urodziny!

Helikopter to atrakcja najczęściej polecana jako prezent na urodziny, rocznicę ślubu, lot widokowy dla dwojga lub rodzinny do 3 osób.

Przykładowe ceny za lot widokowy śmigłowcem w Warszawie. VIP atrakcja na wyłączność dla 1-3 osób. 

 • 1599 zł lot widokowy VIP 20 min.
 • 2399 zł lot widokowy VIP 30 min. 
 • 3390 zł lot widokowy VIP 40 min. z czerwonym dywanem.

Zawsze staramy się dopasować nasze możliwości do Państwa oczekiwań dlatego gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego i indywidualnych ustaleń.  Oferujemy różne warianty lotów helikopterem i towarzyszących im opcji dodatkowych. Latamy w dzień, o zachodzie słońca a nawet w nocy!

Lotnisko Warszawa-Babice
Helikopter Robinson R44
Kontakt: 693649081


lot śmigłowcem Warszawa

Wynajem helikoptera

Zapraszamy do współpracy przy wynajmie helikoptera wraz z licencjonowanym pilotem. Latamy z miejscowości Warszawa, Wrocław, Płock, Chocznia koło Wadowic i wielu innych miejsc na mapie Polski. Śmigłowiec zabiera na swój pokład do 3 pasażerów i jest szybkim środkiem transportu. Przykładowo lot z Warszawy do Wrocławia trawa średnio 1 godz. i 10 min. Na lotnisku nie obowiązują czasochłonne procedury jak w przypadku dużych statków powietrznych. Procedura startu zaczyna się dosłownie chwilę po zaparkowaniu samochodu na parkingu i jest to największy atut oferty wynajmu helikoptera.

Cena za wynajem helikoptera z pilotem zależy od kilku czynników i jest ustalana indywidualnie. Jesteśmy otwarci na okazjonalną i długofalową współpracę. Przy kalkulacji ceny bierzemy pod uwagę następujące czynniki:  czas lotu, czas postoju (oczekiwania w gotowości do powrotu), życzenia specjalne.

Kontakt: 693649081

Wynajem helikoptera na ślub i wesele

Planowanie ceremonii ślubu i przyjęcia weselnego to chwile pełne emocji, w których każdy szczegół ma ogromne znaczenie. Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszy się nietypowy i zarazem bardzo oryginalny pomysł - wynajem helikoptera na wesele. Niesamowita atrakcja, która jeszcze bardziej wypełni ten dzień pięknymi wspomnieniami i emocjami na najwyższym poziomie. 

Wynajem helikoptera na wesele to nie tylko prestiżowy element, ale także niezwykła forma transportu, która pozwala przeżyć prawdziwą przygodę. Zamiast tradycyjnego przyjazdu limuzyną, para młoda może wzbudzić zachwyt swoich gości, lądując tuż obok miejsca przyjęcia. Ten spektakularny moment na pewno zapadnie w pamięć wszystkim obecnym i stworzy niepowtarzalny nastrój oraz temat do dyskusji na całe wydarzenie. 

Zadzwoń i zapytaj o indywidualną cenę za wynajem helikoptera na ślub lub wesele. Jesteśmy otwarci na różne propozycje i scenariusze, które bierzemy pod uwagę przy kalkulacji oferty. Loty organizujemy w miastach jak Warszawa, Wrocław, Płock, Wadowice i miejscowościach w całej Polsce!

Lot helikopterem cena


Staramy się podchodzić indywidualnie określając cenę za lot helikopterem w Warszawie lub innych miejscowościach w całej Polsce. Zanim dokonamy wyceny pytamy się naszych klientów o ich oczekiwania, sprawdzamy dyspozycyjność śmigłowca i pilota w danym dniu. Inna cena obowiązuje przy krótkich lotach widokowych oraz wynajmie godzinowym.

Do głównych czynników mających wypływ na ostateczną wycenę należą: 
 • czas lotu lub wynajmu helikoptera
 • czas oczekiwania na lotnisku (dyspozycyjność pilota w gotowości)
 • pora dnia
 • odległość z miejsca startu do miejsca podstawienia śmigłowca
 • życzenia specjalne.
Tak, jesteśmy otwarci na róże oczekiwania naszych klientów w tym życzenia specjalne dlatego zachęcamy do kontaktu z nami.

wynajem helikoptera
śmigło helikoptera
słuchawki w helikopterze

Lot dla dwojga nawet dziś!

Organizujemy loty helikopterem z Warszawy i innych miejscowości w Polsce nawet dziś! Takiego czasu realizacji nie oferują popularne Vouchery i jest to nasz wielki atut.
Naszym najwyższym priorytetem jest umówienie się z klientem na konkretny dzień zanim dokona zakupu naszej podniebnej atrakcji. Waśnie dlatego nie oferujemy voucherów, które mogą podlegać różnym ograniczeniom jak dostępność śmigłowca czy dyspozycyjność pilota.

Organizujemy loty helikopterem dla dwojga i prywatny wynajem!

Lot śmigłowcem nad Warszawą dostarcza silnych emocji! Nawet jeśli decydujemy się na wariant podstawowy 15 minut, to sam moment startu jest już wielkim przeżyciem. Emocje puszczają nawet 3 dni po wylądowaniu.  Do tych chwil wraca się myślami przez długi czas i tego jesteśmy w 100% pewni.

helikopter Warszawa

lot śmigłowcem - informacje

Nasza oferta to ekskluzywny lot śmigłowcem na wyłączność. Jednorazowo na pokład maszyny możemy zabrać do 3 pasażerów o łącznej wadze do 300 kg. Lot helikopterem planujemy na konkretny dzień i godzinę ale są czasem sytuacje, w których termin może ulec zmianie. Zaliczamy do nich: brak odpowiednich warunków pogodowych dyspozycyjność pilota sytuacje losowe W takich przypadkach umawiamy się na inny dzień i godzinę. Latamy 365 dni w roku! 

Polecane miejsca lotniczych atrakcji w Polsce

Lot helikopterem
Wrocław

Zobacz stolicę Dolnego Śląska z pokładu amerykańskiego helikoptera Robinson R44. To jeden z najlepszych pomysłów na rocznicę ślubu lub wyjątkowy prezent z realizacją we Wrocławiu.
lot helikopterem Wrocłąw

Lot awionetką
Wrocław

Loty widokowe ekskluzywnym samolotem Cirrus dla 3 osób i awionetką Remos GX dla 1 osoby. Najlepsze atrakcje i emocje we Wrocławiu. Polecamy jako prezent na urodziny w najlepszym stylu!  
lot awionetką Wrocław

Lot widokowy
Wadowice - Zakopane  

Wspaniała atrakcja z najlepszymi widokami na panoramę i krajobrazy polskich gór. Polecamy jako pomysł na oryginalne zaręczyny lub rodzinną wyprawę z Wadowic do Zakopanego.
lot helikopterem Wadowice
693649081
info@atrakcje4u.pl
Szukaj