Dorożka WrocławZapraszamy na wspaniały przejazd dorożka konną ulicami Wrocławia. Oferujemy prywatny wynajem bryczki na zwiedzanie turystyczne, zaręczyny i okazje okolicznościowe. Widokowa trasa  Stare Miasto, okolice Rynku z zakończeniem na Ostrowie Tumskim lub przy Gmachu głównym Uniwersytetu Wrocławskiego.Wynajem dorożki konnej

Oferta Państwu wynajmu dorożki konnej, która jest całoroczną atrakcją Wrocławia. Do wyboru mamy mamy kilka proponowanych tras, a każda z nich to wspaniałe widoki i cudownie spędzone chwile. 

  1. Wrocław Rynek (pl. Uniwersytecki) z zakończeniem na historycznym Ostrowie Tumskim przy Katedrze. Czas przejazdu 1 godz.
  2. Most Tumski z zakończeniem przy Gmachu głównym Uniwersytetu Wrocławskiego przy fontannie Szermierz. Czas przejazdu 1 godz.
  3. Rynek i okolice. Czas przejazdu 1 godz.  
Cena: do ustalenia
Tel. 885461558


Jeżeli potrzebna jest inna trasa lub przeznaczenie wynajmowanej dorożki np. udział w filmie, ślub, uroczystości państwowe i inne okazje, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie wyceny.

dorożka Wrocław

Przejażdżka dorożką we Wrocławiu

Zwiedzanie Wrocławia dorożką to niezapomniana przygoda, która pozwala poczuć klimat dawnych czasów. Ten wyjątkowy pojazd przyciąga uwagę nie tylko turystów i daje możliwość podziwiania pięknych ulic i zabytków miasta.

Przejażdżka dorożką to ciekawy sposób na rodzinne spędzenie czasu lub pomysł na romantyczną randkę we dwoje. Podczas spokojnej jazdy można podziwiać piękne widoki miasta i rozmawiać we dwoje. Dorożka to wielka atrakcja dla miłośników historii, romantyków i po prostu tych, którzy lubią wyjątkowe przeżycia. Przejażdżka tym historycznym pojazdem jest wyjątkową okazją, aby poznać Wrocław w niecodzienny sposób i cieszyć się pięknymi widokami miasta. 

Dorożka konna to wspaniały pomysł na turystyczne zwiedzanie miasta do 4 osób lub romantyczne chwile dla par. To całoroczna atrakcja, którą można zamówić na liczne okazje. Przejazd bryczką cieszy się ogromnym zainteresowaniem jako pomysł na zaręczyny, romantyczny weekend we Wrocławiu, rocznicę ślubu lub prezent na urodziny.
885461558
info@atrakcje4u.pl
Szukaj