Lot helikopterem WrocławZapraszamy na pełen wrażeń lot śmigłowcem z widokiem na panoramę Wrocławia.  Wyjątkowa atrakcja szczególnie polecana  dla małżonków, przyjaciół i zakochanych na liczne okazje. Organizujemy loty widokowe helikopterem z lotniska Szymanów przez cały rok!


Lot widokowy śmigłowcem Wrocław

Oferujemy Państwu lot helikopterem z widokiem na panoramę Wrocławia. Jest to oferta na wyłączność dla 3, 2 lub 1 osoby. Atrakcję polecamy na szczególne okazje jak rocznica ślubu, zaręczyny, odlotowe urodziny.

  • lot helikopterem z widokiem na panoramę Wrocławia
  • niecodzienna atrakcja polecana na szczególne okazje lub prezent
  • oferta na wyłączność dla 1, 2 lub 3 osób (łączna waga pasażerów do 300kg)
  • lot helikopterem dla dwojga
Atrakcja najczęściej polecana jako lot widokowy dla dwojga!

Przykładowe ceny za lot widokowy śmigłowcem z lotniska Wrocław Szymanów i terminy realizacji:

  • 1199 zł (lot widokowy 15 min. od kwietnia do września)
  • 1599 zł (lot widokowy 20 min. od stycznia do listopada)
  • 1999 zł (lot widokowy 25 min. realizacja całoroczna)

Staramy się dopasować nasze możliwości do Państwa oczekiwań dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego i indywidualnych ustaleń.  Oferujemy różne warianty lotu helikopterem z dodatkami dekoracyjnymi, sesją fotograficzną przy maszynie, lampką szampana, bukietem kwiatów i inne. Latamy w dzień, o zachodzie słońca a nawet w nocy!

Lotnisko Szymanów Helikopter Robinson R44 Kontakt: 693649081

lot helikopterem Wrocław

Wynajem helikoptera Wrocław

Zapraszamy do współpracy przy wynajmie helikoptera wraz z licencjonowanym pilotem. Latamy do Warszawy, Gdańska, Katowic, Krakowa i wielu innych miejsc na mapie Polski. Śmigłowiec zabiera na swój pokład do 3 osób o łącznej wadze pasażerów do 300 kg. Jest szybkim i komfortowym środkiem transportu zwłaszcza dla osób ze świata biznesu. 

Cena wynajmu helikoptera we Wrocławiu zależy od kilku czynników i jest ustalana indywidualnie. Jesteśmy otwarci na współpracę długofalową i okazjonalną. Przy ustalaniu ceny bierzemy pod uwagę: dyspozycyjność pilota czas lotu czas postoju życzenia specjalne Kontakt: 693649081
lot helikopterem nad Tatrami

Lot helikopterem Wrocław Karpacz


Organizujemy loty śmigłowcem z Wrocławia do Karpacza z możliwością lądowania i powrotu tego samego dnia (szczegóły do ustalenia). To najlepsza atrakcja dla miłośników górskich krajobrazów i fanów szybkiego przemieszczania się ponad tradycyjnymi drogami.
Helikopter Robinson R44 umożliwia ekscytujący lot dla 1, 2 lub 3 pasażerów z prędkością 200 km/h.

  • lot helikopterem do Karpacza w 30 min. (+ 30 min. na powrót)
  • wspaniała atrakcja
  • oferta na wyłączność dla 1, 2 lub 3 osób
Zapytaj o lot z widokiem na panoramę Szczyrku, Żywca, Krakowa a nawet Zakopanego. Latamy w całej Polsce!

Lot spontaniczny nawet dziś!

Jako jedyni we Wrocławiu organizujemy loty spontaniczne nawet dziś! Takiej usługi nie oferują popularne Vouchery!
Naszym priorytetem jest umówienie się na konkretny termin przed zakupem lotu a nie na odwrót. Urodzin czy rocznicy ślubu nie świętuje się w nieokreślonym terminie tylko w konkretnym dniu. Waśnie dlatego nie sprzedajemy voucherów, które podlegają różnym ograniczeniom.

Organizujemy loty widokowe helikopterem w wersji planowanej z wyprzedzeniem i spontaniczne nawet dziś!

Lot śmigłowcem dostarcza tak silnych emocji, że ustępują dopiero po kilku dniach od wylądowania. Nawet jeśli decydujemy się na wariant podstawowy 15 minut, to sam moment startu jest już wielkim przeżyciem. Do tych chwil wraca się myślami przez długi czas.  Zdecydowanie polecamy i pozostałych atrakcji nie będziemy już zdradzać.

helikopter Wrocław

Informacje na temat lotu śmigłowcem

Nasza oferta to lot śmigłowcem na wyłączność. Jednorazowo na pokład maszyny możemy zabrać max 3 pasażerów o łącznej wadze do 300kg. Lot helikopterem planujemy na konkretny dzień i godzinę ale są czasem sytuacje, w których termin może ulec zmianie. Zaliczamy do nich: brak odpowiednich warunków pogodowych dyspozycyjność pilota sytuacje losowe W takich przypadkach umawiamy się na inny dzień i godzinę. Latamy 365 dni w roku! 

Lot helikopterem
Warszawa

Zobacz stolicę z pokładu amerykańskiego helikoptera Robinson R44. To jeden z najlepszych pomysłów na rocznicę ślubu lub wyjątkowy prezent z realizacją w Warszawie.
lot helikopterem Wrocłąw

Lot awionetką
Wrocław

Loty widokowe ekskluzywnym samolotem Cirrus dla 3 osób i awionetką Remos GX dla 1 osoby. Najlepsze atrakcje i emocje we Wrocławiu. Polecamy jako prezent na urodziny w najlepszym stylu!  
lot awionetką Wrocław

Lot widokowy
Wadowice - Zakopane  

Wspaniała atrakcja z najlepszymi widokami na panoramę i krajobrazy polskich gór. Polecamy jako pomysł na oryginalne zaręczyny lub rodzinną wyprawę z Wadowic do Zakopanego.
lot helikopterem Wadowice
693649081
info@atrakcje4u.pl
Szukaj