Lot helikopterem WrocławZapraszamy na pełen wrażeń lot śmigłowcem z widokiem na panoramę Wrocławia. Niecodzienna atrakcja polecana na szczególne okazje. Organizujemy loty widokowe i wynajem helikoptera wraz z pilotem do szybkich podróży biznesowych.


Lot widokowy helikopterem Wrocław

Oferujemy Państwu lot śmigłowcem z widokiem na panoramę Wrocławia. Jest to oferta na wyłączność dla 3, 2 lub 1 osoby. Atrakcję polecamy na szczególne okazje jak rocznica ślubu, zaręczyny, odlotowe urodziny.

  • lot helikopterem z widokiem na panoramę Wrocławia
  • niecodzienna atrakcja polecana na szczególne okazje lub prezent
  • oferta na wyłączność dla 1, 2 lub 3 osób (łączna waga pasażerów do 250 kg)
  • lot helikopterem dla dwojga
Atrakcja najczęściej polecana jako lot widokowy dla dwojga!

Przykładowe ceny za loty śmigłowcem z lotniska Wrocław Szymanów i standardowe terminy ich realizacji:

  • 1199 zł (lot 15 min. od kwietnia do września)
  • 1599 zł (lot 20 min. od stycznia do listopada)
  • 1999 zł (lot 25 min. realizacja całoroczna)

Staramy się dopasować nasze możliwości do Państwa oczekiwań dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego i indywidualnych ustaleń. 

Lotnisko Szymanów Helikopter Robinson R44 Kontakt: 693649081

lot śmigłowcem Wrocław

Wynajem helikoptera Wrocław

Zapraszamy do współpracy przy wynajmie helikoptera wraz z licencjonowanym pilotem. Latamy do Warszawy, Gdańska, Katowic, Krakowa i wielu innych miejsc na mapie Polski. Śmigłowiec zabiera na swój pokład do 3 osób o łącznej wadze pasażerów do 250 kg. Jest szybkim i komfortowym środkiem transportu zwłaszcza dla osób ze świata biznesu. 

Cena wynajmu helikoptera we Wrocławiu zależy od kilku czynników i jest ustalana indywidualnie. Jesteśmy otwarci na współpracę długofalową i okazjonalną. Przy ustalaniu ceny bierzemy pod uwagę: dyspozycyjność pilota czas lotu czas postoju życzenia specjalne Kontakt: 693649081

Informacje na temat lotu śmigłowcem

Nasza oferta to lot śmigłowcem na wyłączność. Jednorazowo na pokład maszyny możemy zabrać max 3 pasażerów o łącznej wadze do 250 kg. Lot helikopterem planujemy na konkretny dzień i godzinę ale są czasem sytuacje, w których termin może ulec zmianie. Zaliczamy do nich: brak odpowiednich warunków pogodowych dyspozycyjność pilota sytuacje losowe W takich przypadkach umawiamy się na inny dzień i godzinę. Latamy 365 dni w roku! 
693649081
info@atrakcje4u.pl
Szukaj