Lot helikopterem Wadowice, Zator, Tatry

Zapraszamy na najlepszy widokowo lot helikopterem nad polskimi górami. Zobacz piękne krajobrazy i panoramę turystycznych miejscowości  doświadczając emocji na najwyższym poziomie. Szczyrk, Żywiec a nawet Tatry! Lot śmigłowcem to wspaniała podniebna atrakcja, którą polecamy na szczególne okazje jak urodziny, zaręczyny lub wyjątkowa rocznica ślubu. Organizujemy loty widokowe w całej Polsce i prywatny wynajem helikopterów przez cały rok! Zapraszamy do nowoczesnej bazy śmigłowców w miejscowości Chocznia koło Wadowic i lotniska Zator koło Energylandii.
lot helikopterem nad Tatrami

Lot helikopterem Panorama Tatr


80 minutowy lot śmigłowcem z Wadowic lub lotniska Zator z widokiem na piękną panoramę Tatr to najlepsza atrakcja dla miłośników górskich krajobrazów. 
Helikopter Robinson R44 umożliwia ekscytujący lot na wyłączność dla 1, 2 lub 3 pasażerów, który będzie wspominany jeszcze długo po wylądowaniu.

 • lot helikopterem z widokiem na panoramę Tatr
 • wspaniała atrakcja polecana na wyjątkowe okazje
 • oferta na wyłączność dla 1, 2 lub 3 osób
CENA: 5950 zł

Zapytaj o lot z widokiem na panoramę Żywca, Szczyrku i innych  miejscowości w górskim krajobrazie.

Wynajem helikoptera Wadowice, Zator

Zapraszamy do współpracy przy wynajmie helikoptera z bazy Chocznia koło Wadowic lub miejscowości Zator koło Energylandii. Śmigłowiec Robinson R44 zabiera na swój pokład do 3 pasażerów i jest szybkim środkiem transportu na liczne okazje.

Cena za wynajem helikoptera zależy od kilku czynników i jest ustalana indywidualnie. Jesteśmy otwarci na długofalową i okazjonalną współpracę realizując dowolne destynacje w całej Polsce. Przy kalkulacji ceny bierzemy pod uwagę takie czynniki jak:  czas lotu, czas postoju (oczekiwania w gotowości do powrotu), życzenia specjalne.

Kontakt: 693649081

Wynajem helikoptera na wesele

Planowanie przyjęcia weselnego to chwile pełne emocji, w których każdy szczegół ma wielkie znaczenie. Coraz większą popularnością cieszy się niecodzienny i zarazem bardzo oryginalny pomysł - wynajem helikoptera na wesele. Niesamowita atrakcja, która zachwyci parę młodą i gości zaproszonych na ich uroczystość.

Zadzwoń i zapytaj o cenę prywatnego wynajmu helikoptera na wesele. Loty organizujemy w Wadowicach i całej Polsce!

Lot helikopterem cena


Przykładowa cena za lot widokowy śmigłowcem realizowany z bazy Chocznia koło Wadowic lub lotniska Zator. Helikopter Robinson R44 na wyłączność dla 1-3 pasażerów.

 • 1800 zł lot widokowy VIP 20 min.
 • 2400 zł lot widokowy VIP 30 min. 
 • 5950 zł lot widokowy VIP 80 min.  "panorama Tatr"

Do głównych czynników mających wypływ na ostateczną wycenę należą: 
 • czas lotu lub wynajmu helikoptera
 • czas oczekiwania na lotnisku (dyspozycyjność pilota w gotowości)
 • pora dnia
 • odległość z miejsca startu do miejsca podstawienia śmigłowca
 • życzenia specjalne.

wynajem helikoptera
śmigło helikoptera
słuchawki w helikopterze

Informacje na temat organizacji lotu

Nasza oferta to ekskluzywny lot śmigłowcem na wyłączność. Jednorazowo na pokład maszyny możemy zabrać do 3 pasażerów. Lot helikopterem organizujemy na uzgodniony dzień i godzinę. Czasem występują sytuacje, w których termin może ulec zmianie. Zaliczamy do nich: brak odpowiednich warunków pogodowych dyspozycyjność pilota,  zdarzenia losowe. W takich przypadkach nic nie przepada tylko umawiamy się na inny dzień i godzinę. 
693649081
info@atrakcje4u.pl
Szukaj