Zwiedzanie Wrocławia MeleksemZapraszamy na jedną z najlepszych atrakcji we Wrocławiu. Zwiedzanie meleksem 24 najważniejszych zabytków miasta. Wycieczki organizujemy 365 dni w roku w 7 językach dla grup od kilku do 130 osób.

Melex Wrocław

Zapraszamy na jedną z najlepszych i obowiązkowych wycieczek po Wrocławiu. Zwiedzanie meleksem 24 najważniejszych atrakcji miasta. Odkrywaj Wrocław Stare Miasto i historyczny Ostrów Tumski. 

  • czas atrakcji: 1 godz.
  • 24 atrakcje Wrocławia
  • zwiedzanie z przewodnikiem audio guid (7 języków)
  • wesoły kierowca
  • melex na wyłączność
  • atrakcja polecana 365 dni w roku! 

Cena: 299 zł / grupa do 5 osób Każda kolejna osoba: + 50 zł Melex: do 13 osób Kontakt i rezerwacja: 693 649 081 

melex Wrocław

Zwiedzanie atrakcji

Jeżeli szukasz ciekawego sposobu na szybkie poznanie najważniejszych atrakcji Wrocławia, to 1 godzinne zwiedzanie meleksem będzie najlepszym pomysłem. Nasza trasa została opracowana przez licencjonowanych przewodników, a system audio guid opowiada o 24 atrakcjach w 7 językach: polski, niemiecki, angielski, rosyjski, hiszpański, włoski, francuski. Poznaj Wrocław Stare Miasto i historyczny Ostrów Tumski. 

Melex zatrzymuje się przy najważniejszych zabytkach miasta. Umożliwiamy Państwu zwiedzanie ich wnętrza oraz wykonanie zdjęć na pamiątkę. Oferujemy 14 ekologicznych pojazdów, które chronią naszych Gości przed deszczem i wiatrem. Pracujemy 365 dni w roku świadcząc usługi zwiedzania z szerokim uśmiechem i na najwyższym poziomie.
trasa 24 atrakcji Wrocław
693649081
info@atrakcje4u.pl
Szukaj